Isı Pompası Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Isı Pompaları doğada var olan enerjiyi en verimli bir şekilde kullanıp yüksek teknoloji ve algılama teknikleri sayesinde yaşam alanlarımızı, kışın ısıtan,yazın soğutan ve aynı zamanda banyo sıcak suyunu üreten ve bunları tek makina ile yapabilen sistemlerdir.

Bunları yaparken ısı pompasının teknolojisine göre tasarruf durumu ortaya çıkmaktadır.

Isı pompalarından maximum faydalanabilmek için öncelikle evinizde yalıtımla birlikte hangi sistemle evinizde iklimlendirme yapacağınız da çok önemlidir.

Isı pompalarının ilk yatırım maliyetleri yüksek olduğu için paranızın boşa gitmemesi için mutlaka doğru tercihte bulunmamız,ve alacağınız cihazın ne kadar elektrik harcadığını ve performansını mutlaka sorgulamalısınız.Yoksa kapınıza doğalgaz geldiğinde ısı pompasını söktürüp,sistem olarak birde doğalgaza para koymamanız gerekmektedir.

Bu amaçla satın alacağınız ısı pompasının mutlaka ne kadar elektrik harcayacağını ve evinizi ısıtabileceğini sorgulayıp garantiye almalısınız.

Isı pompalarında elektrik-su-gaz tesisatları bulunduğu için uzman ve mühendislik deneyimli bir çalışma gerektirdiği için montaj aşaması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Nibe Isı Pompaları doğalgaza göre %55 daha tasarruflu olabilen cihazlar olduğu için Mutlaka Ücretsiz Keşif ve Danışma için bizimle irtibata geçiniz.

Paranız Boşa Gitmesin!


20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.